baner

lek. med. Jakub Turek

Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1989 roku. W 1996 roku uzyskał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej, a w 2003 roku specjalisty chirurga naczyniowego.

Pracuje na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul.Kamińskiego, pełniąc jednocześnie funkcję Kierownika bloku operacyjnego.

Doktor Jakub Turek odbył liczne szkolenia z zakresu chirurgii naczyniowej w USA i w krajach Europy Zachodniej. Bierze udział w badaniach klinicznych, czego efektem są liczne wystąpienia na kongresach medycznych w kraju i za granicą oraz publikacje w czasopismach medycznych, m.in. w najbardziej prestiżowym The Lancet http://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(16)00557-2/fulltext

Doktor Jakub Turek wykonuje ponad 500 operacji rocznie. Jest uznanym autorytetem w dostępach naczyniowych do hemodializy – kierowani są do niego najtrudniejsi chorzy z całego kraju. Do Wrocławia przyjeżdżają lekarze z Polski i z zagranicy, aby szkolić się w tej niełatwej dziedzinie chirurgii naczyniowej. 

Cena konsultacji: 190 zł.