baner

Aktualności

01.11.2013
Zmiana cennika

Informujemy, iż od dnia 1 listopada 2013 r. zmianie uległ cennik świadczeń medycznych. Konsultacje zarezerwowane przed zmianą cennika rozliczane są w cenie dotychczasowej.

02.10.2013
Zmiana zasad rejestracji do lekarza POZ

Informujemy, iż zmianie uległ sposób rejestracji na wizytę lekarską do lekarza POZ. Zgodnie z Dz. U. nr 81 poz. 484 z późn. zm. rezerwacja miejsca do lekarza POZ odbywa się na podstawie zgłoszenia osobistego, telefonicznego lub za pośrednictwem osoby trzeciej.

30.07.2013
Remont baszty i fontanny

Pośród wielu zmian, jakie zachodzą obecnie w naszym Centrum na ukończeniu jest modernizacja baszty oraz przylegającej do niej fontanny. Futurystyczna bryła  Centrum jest dobrze rozpoznawana przez mieszkańców Wrocławia, dlatego każda zmiana budzi duże zainteresowanie.

30.07.2013
Zmiana Systemu Medycznego

Zmieniamy się dla Was, aby jeszcze sprawniej, wygodniej i szybciej obsługiwać i rejestrować naszych Pacjentów. Jedną z takich zmian jest aktualnie wdrażany nowy System Medyczny.

29.07.2013
Witamy na nowej stronie DOLMED

Z przyjemnością witamy Cię na nowej stronie internetowej DCM DOLMED S.A. Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczaisz się do nowego serwisu, a przemyślane na nowo rozmieszczenie poszczególnych działów sprawi, że łatwo odnajdziesz informacje, których szukasz.