A A A
baner

lek.med. Monika Czurczak

POZNAJ LEKARZA NA MIARĘ NASZYCH CZASÓW GERIATRA – najlepszy  specjalista  dla seniora powyżej 60 roku życia. Doktor Monika Czurczak ukończyła Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, następnie w Klinice Chorób Wewnętrznych i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu zrobiła specjalizację chorób wewnętrznych. Odbyła również wiele  szkoleń i staży.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w oddziałach szpitalnych i przychodniach oraz placówkach opiekuńczo-leczniczych dla pacjentów ze schorzeniami przewlekłymi.

Praca ze starszymi pacjentami oraz wieloletnie obserwacje pacjentów i pogłębiających się schorzeń w podeszłym wieku,  spowodowała chęć rozwoju zawodowego  w kierunku geriatrii.

Dzisiaj jest zaangażowanym geriatrą, troszczącym się o swoich pacjentów stosując profilaktykę, diagnostykę i leczenie chorób wieku senioralnego.

Poradnia geriatryczna Wrocław oferuje:

  • Konsultacja geriatryczna (wizyta pierwszorazowa/ wizyta 60 min.) – 250 zł
  • Konsultacja geriatryczna (wizyta kolejna/ 30 min.) – 180zł

Geriatra Wrocław Monika Czurczak przyjmuje pacjentów powyżej 60 roku życia.

Na pierwszą wizytę do geriatry Pacjent powinien przyjść z pełną dokumentacją medyczną wraz z zaleconymi terapiami farmakologicznymi. Pierwszorazowa wizyta trwa 60 minut, ponieważ geriatra poznaje Pacjenta i analizuje jego dokumentację (dolegliwości, choroby współistniejące i wyniki badań diagnostycznych). Podczas konsultacji geriatra przeprowadza również testy, które pozwalają na ocenę stanu zdrowia i rozpoznanie ewentualnych  funkcji poznawczych tzn. otępienia czy zaburzenia depresyjne. Zadaniem geriatry jest wyeliminowanie szkodliwych interakcji lekowych i zredukowanie terapii minimalizującej działania uboczne.

 

 

Cena konsultacji: 250/ kolejna180 zł.