baner

Aktualności

19.04.2018
Medycyna pracy 30.04-04.05

W związku z urlopami lekarzy Medycy Pracy informujemy, że podczas weekendu majowego tj.  w dniach od 30 kwietnia do 4 maja br ilość miejsc w rejestracji jest bardzo ograniczona.

Od 7 maja zapraszamy do rejestracji bez ograniczeń.

06.04.2018
Szczepienia przeciwko KZM

Do zakażeń kleszczowym zapaleniem mózgu najczęściej dochodzi w okresie aktywności kleszczy, czyli od marca do listopada. Wzrost liczby zachorowań obserwuje się zwłaszcza po łagodnej zimie i podczas wilgotnego lata. W naszym centrum dostępne są szczepionki ochronne przeciwko KZM czyli kleszczowemu zapaleniu mózgu. Wystarczy zgłosić się do lekarza rodzinnego po skierowanie. Schemat szczepienia podstawowego składa się z 3 dawek. Można przyjąć również odpowiednie dawki jeszcze przed sezonem wakacyjnym. W tym wypadku można zrealizować przyspieszony schemat szczepień.

29.03.2018
Radosnych Świąt Wielkanocnych

Szanowni Pacjenci, życzymy zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych.

 

23.03.2018
Infolinia ekspercka Rzecznika Praw Pacjenta

6 marca ruszył pierwszy dyżur organizacji pozarządowych na Infolinii Rzecznika Praw Pacjenta. W ramach projektu „Łączy nas pacjent” specjaliści z różnych dziedzin, zrzeszeni w największych w Polsce organizacjach pacjentów będą wraz z ekspertami Rzecznika udzielać telefonicznych porad, informacji oraz wsparcia dotyczącego określonych chorób.

 Dowiedz się więcej o programie na stronie >>> Rzecznika Praw Pacjenta

 

08.03.2018
25% rabatu na badanie USG piersi do 21.03.

Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy dla Pań specjalny rabat 25 % na badania USG piersi.

ZRÓB PREZENT I ZAREJESTRUJ siebie lub bliską Ci kobietę w dniach od 8 do 21 marca. Ustal dogodny termin marcowej wizyty, zgodnie z listą wolnych miejsc w rejestracji. Ilość miejsc ograniczona.

W naszym centrum wykonujemy również badania profilaktyczne raka piersi >>> Zapoznaj się ze szczegółami - mammografia