baner

Praca

Referent ds. dokumentacji

½ etatu , praca zmianowa

Opis stanowiska:

  • obsługa obiegu dokumentacji  medycznej
  • skanowanie dokumentacji

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • obsługa komputera i urządzeń biurowych

Zainteresowane pracą osoby prosimy o zgłoszenia na adres: kadry@dolmed.pl
Informacji telefonicznych udzielamy pod numerem telefonu: 71 77 11 718

Pielęgniarka do POZ w Miękini

Zatrudnimy pielęgniarkę w naszej przychodni w Miękini do gabinetu pielęgniarki  POZ

Zainteresowane osoby prosimy  o składanie CV (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) osobiście w dziale kadr do godziny 14.00 lub mailowo na adres kadry@dolmed.pl
Informacji telefonicznych udzielamy pod numerem telefonu:
71 77 11 711 lub 71 77 11 709

Zatrudnimy lekarza w POZ w przychodni w Lutyni

Podejmiemy współpracę z lekarzem uprawnionym do pracy w POZ w naszej przychodni w Lutyni (filia przychodni POZ w Miękini)

Oczekiwania:

  • specjalizacja lub rezydentura z medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych
  • możliwość przyjmowania deklaracji
  • dostępność w przychodni w Lutyni 5 dni w tygodniu (wymiar godzinowy czasu pracy do ustalenia)

Oferujemy:

  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym budynku w centrum Lutyni
  • komputerową obsługę pacjenta
  • samochód służbowy na wizyty domowe
  • w przychodni  jest zorganizowana opieka pielęgniarska w zakresie POZ oraz gabinet zabiegowy POZ
  • na terenie przychodni znajduje się gabinet stomatologiczny

Prosimy  o kontakt telefoniczny 71 77 11 711 lub 71 77 11 714
lub kontakt mailowy na adres kadry@dolmed.pl

Zatrudnimy Radiologa

Podejmiemy współpracę z lekarzem radiologiem w zakresie badań USG oraz RTG  (praca w poniedziałki w godzinach popołudniowych).

Miejsce pracy: DCM Dolmed SA przy ul. Legnickiej 40 we Wrocławiu.

Prosimy  o kontakt telefoniczny 71 77 11 709 lub 71 77 11 711

PILNIE POSZUKUJEMY LEKARZY
  • Lekarza pediatrę do pracy w POZ w przychodni we Wrocławiu
  • Lekarza rodzinnego lub lekarza internistę z uprawnieniami - filia w Lutyni (przychodni Miękinia)

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

lub składanie ofert na adres kadry@dolmed.pl