baner

Praca

lekarz do POZ we Wrocławiu

Podejmiemy współpracę z lekarzem z uprawnieniami medycyny rodzinnej do naszej placówki we Wrocławiu przy ul Legnickiej 40.

Prosimy  o kontakt telefoniczny 71 77 11 711 lub 71 77 11 714
lub kontakt mailowy na adres kadry@dolmed.pl

Rejestratorka medyczna

½ etatu , praca zmianowa

Opis stanowiska:

  • rejestrowanie pacjentów
  • obsługa telefoniczna
  • obsługa kasy fiskalnej
  • udzielanie informacji na temat usług placówki

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • obsługa komputera i urządzeń biurowych

Zainteresowane pracą osoby prosimy o zgłoszenia na adres: kadry@dolmed.pl
Informacji telefonicznych udzielamy pod numerem telefonu: 71 77 11 718

Zatrudnimy lekarza w POZ w przychodni w Miękini i Lutyni

Podejmiemy współpracę z lekarzem uprawnionym do pracy w POZ w naszej przychodni w Miękini oraz w Lutyni (filia przychodni POZ w Miękini)

Oczekiwania:

  • specjalizacja lub rezydentura z medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych
  • możliwość przyjmowania deklaracji
  • dostępność w przychodni  5 dni w tygodniu (wymiar godzinowy czasu pracy do ustalenia)

Oferujemy:

  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym budynku w centrum Lutyni
  • komputerową obsługę pacjenta
  • samochód służbowy na wizyty domowe
  • w przychodni  jest zorganizowana opieka pielęgniarska w zakresie POZ oraz gabinet zabiegowy POZ
  • na terenie przychodni znajduje się gabinet stomatologiczny

Sąd Okręgowy szuka lekarzy sądowych

Sąd Okręgowy we Wrocławiu poszukuje kandydatów na lekarzy sądowych. Lekarzem sądowym może zostać osoba, która spełnia następujące warunki:

  • ma prawo wykonywania zawodu lekarza na terytorium RP
  • ma pełną zdolność do czynności prawnych
  • nie była karana za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe
  • ma nieposzlakowana opinię
  • uzyskała rekomendację Okręgowej Rady lekarskiej
  • ma tytuł specjalisty lub specjalizację I i II stopnia

Kandydatury należy składać do Dolnośląskiej Izby Lekarskiej we Wrocławiu wraz z oświadczeniami, że kandydat:

  • jest świadomy odpowiedzialności karnej za poświadczenie w dokumencie nieprawdy
  • nie jest prowadzone przeciwko niemu postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe.
POŁOŻNA do POZ w Miękini

Zatrudnimy połozną w naszej przychodni w Miękini

Zainteresowane osoby prosimy  o składanie CV (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) osobiście w dziale kadr do godziny 14.00 lub mailowo na adres kadry@dolmed.pl
Informacji telefonicznych udzielamy pod numerem telefonu:
71 77 11 711 lub 71 77 11 709