baner

Praca

PILNIE POSZUKUJEMY LEKARZY
  • Lekarza pediatrę do pracy w POZ w przychodni we Wrocławiu
  • Lekarza rodzinnego lu lekarza internistę z uprawnieniami -filia w Lutyni (przychodni Miękinia)

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Prosimy  o kontakt telefoniczny 71 77 11 709 lub 71 77 11 711
lub składanie ofert na adres kadry@dolmed.pl

Specjalista ds. eksploatacji

Opis stanowiska:

  • organizacja i koordynacja zadań związanych z obsługą bieżącą i techniczną budynków przychodni w Miękini i Lutyni

  • obsługa umów na dostarczanie mediów

  • wykonywanie analiz zużycia energii, gazu, wody i paliwa oraz sporządzanie sprawozdań

  • tworzenie i prowadzenie zestawień w Excelu

  • rozliczanie faktur

  • prowadzenie spraw związanych z ewidencją i inwentaryzacją składników majątkowych

  • zakupy materiałów remontowych i wyposażenia

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie

  • prawo jazdy kat. B (praktyczna umiejętność prowadzenia pojazdów)

  • obsługa MS Excel

  • znajomość zagadnień z zakresu zużycia energii i gazu

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zainteresowane pracą osoby prosimy o zgłoszenia na adres: kadry@dolmed.pl
Informacji telefonicznych udzielamy pod numerem telefonu:
71 77 11 718

Pracownik gospodarczy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • bieżące czynności konserwacyjne budynków i wyposażenia

  • drobne naprawy instalacji hydraulicznych i elektrycznych

  • utrzymywanie porządku na terenie posesji

  • rozwożenie dokumentów i materiałów pomiędzy przychodniami, do urzędów, instytucji i kontrahentów

  • wizyty serwisowe w warsztatach samochodowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjność
  • praca w systemie 2-zmianowym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia elektryczne

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w miłym zespole i przyjaznej atmosferze
  • kartę MultiSport

Pielęgniarka do poradni dzieci w Miękini

Zatrudnimy pielęgniarkę w niepełnym wymiarze godzin  w naszej przychodni w Miękini do poradni dziecięcej oraz w punkcie szczepień.

Zainteresowane osoby prosimy  o składanie CV (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) osobiście w dziale kadr do godziny 14.00 lub mailowo na adres kadry@dolmed.pl
71 77 11 718 lub 71 77 11 711

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ZATRUDNIMY LEKARZY

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY:

  • specjalistę medycyny rodzinnej lub specjalistę chorób wewnętrznych z uprawnieniami do pracy w POZ,
  • lekarza pediatrę do pracy w POZ.

lub składanie CV (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) na adres kadry@dolmed.pl