A A A
baner

Sprawna obsługa pacjenta – Covid-19

Dzisiaj nikt nie odszedł z kwitkiem. Pomimo, że w naszej placówce już nie ma miejsc na szczepienia Covid-19, sprawnie działający Zespół Obsługi Pacjenta stacjonarnie i telefonicznie znalazł terminy na szczepienia wszystkim zgłaszającym się do nas Pacjentom 70+. Relacja na żywo spod przychodni Dolmed przy ul. Legnickiej w telewizji. "Przed godziną 7 przychodnia została otwarta, seniorzy zostali wpuszczeni do środka. Tam - jak informował reporter TVN24 - dostali informację, co zrobić i szukano dla nich możliwości rejestracji w innych przychodniach we Wrocławiu. Wszystkim udało się znaleźć terminy"

https://tvn24.pl/polska/szczepienia-na-koronawirusa-rejestracja-seniorow-70-kolejki-przed-punktami-szczepien-brak-terminow-4992951

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczna grupa Pacjentów została zarejestrowana do innych placówek. Bardzo dziękujemy za zrozumienie sytuacji i współpracę Pacjentów z naszym Personelem, a Zespołowi Obsługi Pacjenta za determinację, zaangażowanie i wiele empatii. Dzięki wspólnemu wysiłkowi każdy Pacjent,  który przyszedł do naszej placówki, zarejestrował się na szczepienie.