A A A
baner

Szkolenie dla rodziców

25 stycznia zapraszamy naszych pacjentów na bezpłatne szkolenie pt. "Bezpieczne przewożenie dzieci w samochodzie"
🤗𝐙𝐚𝐝𝐛𝐚𝐣 𝐨 𝐛𝐞𝐳𝐩𝐢𝐞𝐜𝐳𝐞𝐧́𝐬𝐭𝐰𝐨 𝐬𝐰𝐨𝐣𝐞 𝐩𝐨𝐜𝐢𝐞𝐜𝐡𝐲 𝐩𝐨𝐝𝐜𝐳𝐚𝐬 𝐩𝐨𝐝𝐫𝐨́𝐳̇𝐲.

ℹ️ 25 stycznia o godzinie 18:00 zapraszamy nasze pacjentki i ich partnerów na 𝐁𝐄𝐙𝐏Ł𝐀𝐓𝐍𝐄 𝐬𝐳𝐤𝐨𝐥𝐞𝐧𝐢𝐞 pt. "𝐁𝐞𝐳𝐩𝐢𝐞𝐜𝐳𝐧𝐞 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐰𝐨𝐳̇𝐞𝐧𝐢𝐞 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐜𝐢 𝐰 𝐬𝐚𝐦𝐨𝐜𝐡𝐨𝐝𝐳𝐢𝐞""
ℹ️ilośc miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Na szkoleniu pogłębicie swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa m.in.:
👉 jak bezpiecznie i prawidłowo zamontować fotelik samochodowy
👉 jak przewozić niemowlaka
👉 czym kierować się przy wyborze fotelika dla malucha

Wskazówek 𝐭𝐞𝐨𝐫𝐞𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐚𝐥𝐞 𝐢 𝐩𝐫𝐚𝐤𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐲𝐜𝐡 udzieli profesjonalista w tej dziedzinie pierwszy w Polsce inżynier- biomechanik zderzeń 𝐏𝐚𝐰𝐞ł 𝐊𝐮𝐫𝐩𝐢𝐞𝐰𝐬𝐤𝐢 z @fotelik.info
"Swoją przygodę z fotelikami rozpoczął już na studiach, za sprawą słynnego Amerykańskiego profesora Jeffa R. Crandalla na Politechnice Warszawskiej.
Działacz społeczny. Twórca ogólnopolskiej kampanii - Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików. Wraz ze swoim przeszkolonym zespołem, rokrocznie jeździ po Polsce i BEZPŁATNIE przeprowadza inspekcje fotelików dziecięcych. Jeżeli fotelik jest zły, indywidualnie dobiera nowy, pasujący i do dziecka i do samochodu. Twórca kampanii - Ciąża i Pasy, której celem jest uświadomienie kobietom, jak ważne jest zapinanie pasów w ciąży. Stara się o zmianę prawodawstwa w Polsce, w której jako jednym z 4 ostatnich krajów w Europie, nie wymaga się od kobiet spodziewających się dziecka, zapinania pasów"

𝐏𝐫𝐳𝐲𝐣𝐝𝐳́ 𝐢 𝐬𝐤𝐨𝐫𝐳𝐲𝐬𝐭𝐚𝐣 𝐳 𝐝𝐚𝐰𝐤𝐢 𝐝𝐚𝐫𝐦𝐨𝐰𝐞𝐣 𝐰𝐢𝐞𝐝𝐳𝐲, 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐤𝐚𝐳𝐚𝐧𝐞𝐣 𝐳 𝐩𝐚𝐬𝐣𝐢 𝐢 𝐰 𝐭𝐫𝐨𝐬𝐜𝐞 𝐨 𝐝𝐨𝐛𝐫𝐨 𝐧𝐚𝐣𝐦ł𝐨𝐝𝐬𝐳𝐲𝐜𝐡 𝐩𝐚𝐜𝐣𝐞𝐧𝐭𝐨́𝐰 𝐢 𝐢𝐜𝐡 𝐫𝐨𝐝𝐳𝐢𝐜𝐨́𝐰.❤️

📧 zgłoszenia przyjmujemy na adres marketing@dolmed.pl do 25 stycznia 2024 do godziny 11:00
📍 Miejsce szkolenia - DCM Dolmed S.A. ul. Legnicka 40, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚, piętro 1️⃣ godzina 18:00