baner

O firmie

Witamy w Dolnośląskim Centrum Medycznym DOLMED S.A., największej we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku wielospecjalistycznej instytucji lecznictwa otwartego.

DCM DOLMED S.A. zapewnia szeroki wachlarz podstawowych i specjalistycznych świadczeń medycznych w ramach ubezpieczenia w Narodowym Funduszu Zdrowia oraz komercyjnie (odpłatnie), na życzenie Pacjenta.

Spośród szerokiej gamy usług świadczonych przez Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A na szczególną uwagę zasługują:

  • podstawowa opieka zdrowotna lekarzy internistów, pielęgniarek, położnych;
  • konsultacje uznanych specjalistów w różnych dziedzinach nauk medycznych;
  • usługi w zakresie medycyny pracy;
  • własne pracownie diagnostyki obrazowej, w tym: nowoczesna pracownia RTG, USG, EKG,  wideorektoskopia, spirometria, audiometria;
  • laboratorium analityczne, legitymujące się międzynarodowymi certyfikatami jakości;
  • zabiegi z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu medycznego, m.in. usuwanie zaćmy, zabiegi proktologiczne w trybie ambulatoryjnym;
  • profilaktyka zdrowotna: bezpłatny program profilaktyki raka piersi (mammografia), bezpłatny program profilaktyki raka szyjki macicy (cytologia) oraz szeroka gamma Bilansów Zdrowia – pakietów badań laboratoryjnych i diagnostycznych;
  • organizacja szczepień ochronnych dla osób indywidualnych i firm;
  • własna apteka.

Na terenie Centrum znajduje się także parking, bufet z dostępem do Internetu oraz zakład optyczny.

Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A. funkcjonuje na rynku usług medycznych od 1977 roku.

Siedziba naszej firmy mieści się w futurystycznym budynku przy ul. Legnickiej 40 we Wrocławiu. Ze względu na niezwykłą architekturę, we wnętrzach budynku nakręcono niektóre sceny z Pana Kleksa w Kosmosie oraz program popularnonaukowy Sonda.

 

Firma posiada także 2 filie świadczące usługi medyczne w ramach podstawowej opieki zdrowotnej w: Miękini oraz w nowym ośrodku w Lutyni, który otrzymał II miejsce w konkursie Dolnośląska Budowa Roku 2010-2011 w kategorii Budynki Użyteczności Publicznej.

Od początku swej działalności, zmieniając i udoskonalając zarówno zakres jak i formę działania, DCM DOLMED S.A. jest jednym z niekwestionowanych liderów rynku usług medycznych. Zyskał markę kojarzoną z nowoczesnością, dobrą organizacją pracy, rzetelnością i profesjonalizmem udzielanych świadczeń zdrowotnych.

Aktualnie firma jest wieloprofilową, w pełni skomputeryzowaną przychodnią, zatrudniającą około 200 osób, w tym ponad 90 lekarzy różnych specjalności. Z naszych usług korzysta rocznie, w różnym zakresie, ponad 150 tysięcy pacjentów, głównie mieszkańców aglomeracji wrocławskiej.

Zawsze i we wszystkich prowadzonych przez nas działaniach staramy się w praktyce realizować nasze motto:

Bliżej Twojego Zdrowia

Nieprzerwanie doskonalimy i poszerzamy ofertę dostępnych w DCM DOLMED S.A. usług tak, aby naszym Pacjentom zapewnić możliwie najszerszą i najbardziej profesjonalną opiekę medyczną.