A A A
baner

mgr Patryk Rewaj

Ukończył studia kierunkowe z psychologii. Odbył dwuletnie szkolenie w psychoterapii systemowej w WTTS (Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej), obecnie jest w trakcie kolejnego 4-letniego szkolenia w nurcie Poznawczo-Behawioralnym z szczególnym uwzględnieniem Psychoterapii Schematów. Ukończył również studia z neuropsychologii klinicznej i diagnozy neuropsychologicznej. Szkolił się również w obszarze coachingi i elektroradiologii. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Pracuje z młodzieżą od 16-stego roku życia oraz z osobami dorosłymi.

Pan Patryk Rewaj w swojej pracy kładzie nacisk na:

  1. Atmosferę i relację podczas sesji z pacjentem
  2. Wiedzę, którą zdobył w licznych ukończonych kierunkach, które są potwierdzone badaniami klinicznymi.
  3. Jak najszybszą pomoc.

Pracuje w obszarach takich jak:

  • PSYCHOTERAPIA

Specjalizacja w psychoterapii w WTTS(Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej), posiadającego atestację Sekcji Naukowej Psychoterapii i Sekcję Terapii Rodzin w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym oraz współpracę z Systemischen Gesellschaft z Niemiec.

  • COACHING

Szkolenie akredytowane przez ACSTH (Approved Coach Specific Training Hours) zgodne z standardami International Coaching Federation (ICF)

  • NEUROPSYCHOLOGIA

Studia Neuropsychologia kliniczna i diagnoza neuropsychologiczna w ujęciu praktycznym w SWPS pod kierownictwem Joanny Metta-Pieszki.

Psycholog Wrocław

Cena konsultacji: 180 zł.