A A A
baner

Badania RTG

Od 22 listopada kupując i realizując badanie RTG po godzinie 14:00, otrzymasz rabat 10%. Badania RTG wykonujemy od poniedziałku do piątku. 

Badanie radiologiczne (RTG) to popularne, nieinwazyjne, bezbolesne badanie, podczas którego prześwietla się daną część ciała Pacjenta promieniami rentegenowskimi (X). Badanie to wykorzystuje różnice w pochłanianiu (absorpcji) promieniowania rentgenowskiego przez poszczególne struktury ciała. Badania RTG mają szczególne zastosowanie w diagnostyce chorób płuc, serca i układu kostno-stawowego.

W naszym Centrum dysponujemy nowoczesnym, wysokiej klasy, cyfrowym aparatem rentgenowskim. Dzięki temu jakość wykonywanych badań i wygoda Pacjentów jest nieporównywalnie wyższa. Badania opisywane są przez lekarzy radiologów posiadających wieloletnie doświadczenie w diagnostyce obrazowej.

Wyniki badania RTG (zdjęcie i opis):

  • w ciągu 1 godziny
  • zdjęcia zapisanie na płycie CD.

RTG nie jest obojętne dla zdrowia Pacjenta, dlatego ze względów bezpieczeństwa wykonywane jest wyłącznie na podstawie skierowania lekarskiego. Dotyczy to także świadczeń wykonywanych w trybie komercyjnym. Pacjent może uzyskać niezbędne skierowanie w trakcie kwalifikacji lekarskiej poprzedzającej badanie.

Do pobrania>>> zgoda opiekuna na świadczenie usług medycznych (w obecności innej/upoważnionej/ osoby dorosłej)

Badania RTG Wrocław