A A A
baner

Stres a koronawirus

W związku z sytuacją epidemiologiczną nasza psychika podupada. Naturalną reakcją  wydaje się być strach i obawa przed najgorszym. Dlatego w naszej placówce jest możliwość skorzystania z teleporad u naszych psychologów.

Zapraszamy również  do zaglądania do tej sekcji “Stres a koronawirus”, będziemy tu umieszczać sukcesywnie rady Pani psycholog mgr Grażyny Greń.

“W obliczu nowego dla  nas doświadczenia, epidemii a właściwie pandemii, stajemy wobec trudnych wyzwań. Proponuję trochę informacji o naszych reakcjach na te doświadczenia. Kolejne wiadomości będą sukcesywnie dodawane. Zapraszam do sprawdzania nowinek na temat radzenia sobie z tak trudną sytuacją.” 

  1. Ostry stres
  2. Jak radzić sobie ze stresem
  3. Metody relaksacyjne
  4. Stres a utrata sensu życia (poczucie koherencji)

 

Psycholog i psychoterapeuta mgr Grażyna Greń to specjalista psycholog kliniczny (dawny II º specjalizacji z psychologii klinicznej).  Certyfikowany psychoterapeuta pozytywny. Superwizja pracy terapeutycznej u certyfikowanych superwizorów. Ukończone studia magisterskie na Wydziale Filozoficzno-Historycznym Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek psychologia (1980r.).